Встановлення SSL-сертифіката

SSL

Для захисту даних між користувачем та сервером використовується спеціальний протокол шифрування, який виконує функцію кодування введеної інформації. Компанія «Support360» пропонує встановлення SSL-сертифікату для сайту, який ефективно шифрує дані, попереджуючи їх несанкціоновану обробку, використання, копіювання тощо.

SSL
Навіщо потрібен SSL-сертифікат

Навіщо потрібен SSL-сертифікат?

Будь-яка інформація, яка проходить від сервера до користувача або у зворотному напрямку, потребує надійного захисту. Щоб зашифрувати такий об’єм даних та побудувати постійну «стіну» безпеки сайту, наші спеціалісти використовують SSL-сертифікати. З їх допомогою усі персональні дані, логіни, паролі, фінансова інформація (наприклад, номери платіжних карток) стають недоступними для третіх осіб.

Якщо шифрування відсутнє, кожен користувач веб-сайту стає вразливим. Звичайно, це знижує рейтинг ресурсу та рівень довіри до нього, адже потенційний клієнт не захоче навіть реєструватися, вказувати будь-яку інформацію, включаючи власне прізвище, адресу доставки, номер телефону тощо. З SSL-сертифікатом розшифрувати дані не зможе ні адміністратор інтернет-мережі, ні провайдер, ні інші спеціалісти, які залучені до роботи сайту.

Види SSL-сертифікатів

Створення сертифікату потрібне для будь-якого веб-порталу, де необхідно вводити особисту інформацію. Наявність форми реєстрації вже диктує необхідність даного кроку. А якщо є форма оплати, про встановлення SSL-сертифікату необхідно подумати заздалегідь, ще до запуску проєкту. Крім того, від його наявності залежить рейтинг сайту, його позиція, конверсія тощо.

Можна виділити декілька видів SSL-сертифікатів:

  1. З перевіркою домену. Даний тип є найпоширенішим, адже ефективно захищає тільки конкретний домен, і для цього знадобиться лише право володіння ним. Підтвердження відбувається через електрону адресу або DNS-запис, токен-файл. Зазвичай, випуск SSL-сертифікату не більше 20 хвилин після звернення.
  2. З перевіркою компанії. Окрім домену, перевірку проходить і сама компанія, яка ним володіє. Для цього необхідно надати певні документи, які підтверджують право на ведення підприємницької діяльності. Повний список документів залежить від хостинг-провайдеру. Час перевірки даних може досягати 3-х діб. Даний тип SSL-сертифікатів поширений серед інтернет-магазинів, де передбачена можливість оплати товарів онлайн.
  3. З розширеною перевіркою. Даний SSL-сертифікат призначений виключно для юридичних осіб, наприклад, офіційно зареєстрованих компаній. Окрім домену та права на ведення підприємницької діяльності, перевіряється пакет реєстраційних документів. Час проведення перевірки може досягати 2-х тижнів. Такий сертифікат використовується для сайтів великих компаній, наприклад, органів влади, банківських установ тощо.

Для отримання SSL-сертифікату необхідно подати на нього відповідний запит. Генерація відбувається безпосередньо провайдером або сторонніми компаніями. Після виготовлення необхідно виконати його встановлення через панель керування та особистий кабінет. Для цього необхідно мати приватний ключ, сам файл сертифікату, а також ланцюг з проміжних сертифікатів.

Порядок вибору, замовлення та встановлення має певні особливості та потребує деяких знань. Процедура може мати відмінності в залежності від хостинг-провайдеру, типу та масштабу сайту. Компанія «Support360» пропонує послугу встановлення SSL-сертифікату під ключ з індивідуальним підходом до кожного проєкту. Ми гарантуємо оперативність, надійність та повну конфіденційність.

Замовте
Встановлення SSL-сертифіката

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»