Відновлення працездатності сайту

Через потрапляння вірусу на сайт, використання некоректних інструментів чи програмного забезпечення, хакерські атаки та помилки у коді може виникнути порушення функціональності сайту з ризиком повної втрати його працездатності. Більше всього шкоди задається саме контенту, проте нерідко важливо врятувати та захистити особисту інформацію користувачів, клієнтську базу даних тощо.

Компанія «Support360» пропонує широкий спектр послуг для відновлення працездатності сайту або окремих його елементів. Наші спеціалісти оперативно знайдуть причину неполадок та запропонують ефективні методи її усунення. Крім того, ми допоможемо зберегти усі важливі файли та дані.

Відновлення працездатності сайту
Причини виникнення неполадок

Причини виникнення неполадок

Веб-сайт може втратити свою працездатність у будь-який момент, навіть якщо забезпечити його комплексний захист. Передбачити проблему можливо тільки тоді, коли контролем та обслуговуванням веб-ресурсу цілодобово займається команда спеціалістів. В інших випадках проблеми можуть виникнути з наступних причин:

 1. Вихід зі строю системи управління сайтом. Скрипти мають багато вразливих сторін, адже небезпека може прийти разом з плагіном, будь-яким файлом або інформацією у базі даних. Крім того, хтось може спробувати отримати доступ до панелі адміністратора. Тому необхідно регулярно оновлювати та перевіряти систему на наявність проблем.
 2. Хакерська атака. Зазвичай її основне призначення – отримання клієнтської, фінансової або приватної інформації, а також виведення ресурсу з ладу з метою усунення конкуренції. Тому важливо придумувати складні паролі адміністратора та зберігати їх у таємниці.
 3. Проблемні шаблони та плагіни. Після їх встановлення можлива часткова або повна втрата працездатності сайту. Частіше за все проблема виникає у тому випадку, коли плагіни були завантажені з ненадійного джерела, де файли не проходять обов’язкову перевірку на безпечність.
 4. Хостинг. Зламаний, проблемний, неякісний сервер хостингу напряму впливає на сайт. Якщо присутній вірус, усі створені ресурси також автоматично інфікуються. Це стосується хостингу, який не має достатнього рівня захисту або економить на обслуговуванні.

Варт зазначити, що «побачити» наявність вірусу або проблеми заздалегідь неможливо. Навіть використовуючи декілька рівнів захисту немає гарантії, що проблема не виникне. Тому наші спеціалісти пропонують не тільки відновлення працездатності проєкту, а й його наступне обслуговування, профілактику та «лікування».

Алгоритм відновлення сайту

Для відновлення повноцінної функціональності порталу наші спеціалісти використовують перевірений та надійний алгоритм з індивідуальною адаптацією для кожного проекту. Ситуація спрощується при наявності резервної копії. Її відсутність призведе до збільшення часу на вирішення проблеми.

Відновлення веб-сайту складається з наступних етапів:

 • створення копії сайту, при цьому попередньо усі складові компоненти проходять перевірку на віруси та інші проблеми;
 • діагностика скриптів, шаблонів, файлової системи тощо для визначення причини неполадки;
 • видалення будь-якої підозрілої складової або спроба її відновлення, якщо інформація є важливою для власника;
 • вирішення всіх помилок, які є причиною порушення працездатності порталу;
 • відновлення структури сайту;
 • очищення усіх баз даних від зайвої інформації;
 • запуск копії сайту у тестовому режимі для перевірки його працездатності;
 • зміна паролів доступу до веб-ресурсу.

Після того як будуть знайдені та вирішені усі проблеми, спеціалісти компанії «Support360» зроблять усе необхідне, щоб попередити повторне виникнення неприємної ситуації. Вже після діагностики буде сформований послідовний план дій.

Замовте
Відновлення працездатності сайту

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»