Створення корпоративної пошти

Будь-який сайт, розроблений для просування, розвитку, привернення уваги потенційних клієнтів та функціонування бізнесу, потребує створення окремої пошти. Корпоративна адреса дозволить не тільки правильно організувати роботу колективу, а й відстежувати конверсію, напряму спілкуватися з клієнтами, контролювати виконання замовлень тощо. Компанія «Support360» допоможе обрати правильний поштовий сервіс та створити функціональну корпоративну пошту, яка буде відповідати усім вимогам замовника.

Створення корпоративної пошти
Корпоративна пошта

Переваги корпоративної пошти

Електрона пошта, створена на своєму домені – актуальний рекламний інструмент, який використовує велика кількість компаній. Через неї відбувається обмін інструкціями між персоналом, розсилка для співробітників тощо. Можна виділити декілька переваг корпоративної пошти:

  1. Вибір адреси. Це одна з найголовніших переваг, яка відкривається перед власниками компаній. Після підключення пошти до домену можна вибрати саме таку назву, яка буде відповідати діяльності, тематиці, статусу організації тощо. Крім того, можна створити окремі адреси для кожного з відділів для максимальної зручності.
  2. Впізнаваність. При створенні електронної адреси у більшості випадків основною стає назва конкретної компанії, бренду, продукції тощо. Тому коли партнери чи клієнти отримують листа, вони вже заздалегідь знають, від кого він прийшов, а також запам’ятовують інформацію разом з назвою організації, що збільшує впізнаваність.
  3. Лояльність. Звичайний поштовий сервіс не справить такого враження на потенційних клієнтів, як корпоративна пошта. «Власна» назва у адресі говорить про те, що бренд користується спеціалізованими, а не широкодоступними сервісами. Крім того, підвищується рівень довіри до інформації у листі.
  4. Ефективність. Використання назви у адресі електронної пошти – це своєрідний захист від спаму. Листи з корпоративних доменів дуже рідко потрапляють у папку «Спам», залишаючись у «Вхідних».
  5. Безпека та конфіденційність. Ведення даного виду пошти дозволяє встановлювати та регулярно змінювати паролі, які будуть видані тільки конкретним співробітникам, контролювати роботу, обмежувати доступ для окремих користувачів, захищати дані тощо.
  6. Зручний поділ. Можна відокремити листи від партнерів, клієнтів, менеджерів, адміністраторів та інших співробітників. У будь-який час можна легко знайти необхідний лист завдяки можливості швидкого упорядкування за заданими критеріями.

Власник компанії або його колеги мають доступ до усіх скриньок корпоративної пошти, завдяки чому можна налагодити максимально ефективний робочий процес та регулярно проводити його оптимізацію. Крім того, вдасться швидко розсилати нові інструкції, завдання, вимоги. Після звільнення співробітника достатньо обмежити йому доступ до пошти, що дозволить захистити усі дані.

Способи створення корпоративної пошти

Наші співробітники знаходять індивідуальний підхід до кожного окремого проекту. Можна використати один з перевірених варіантів налаштування корпоративної пошти:

  • використання можливостей серверу хостинг-провайдеру;
  • оренда виділених серверів спеціальних компаній;
  • вибір та налаштування корпоративної пошти на відомих міжнародних серверах.

Компанія «Support360» пропонує якісні послуги зі створення, організації та налаштування корпоративної пошти для будь-якої кількості співробітників. Послуга під ключ також включає професійну консультацію експертів стосовно користування поштою. Ми завжди готові прийти на допомогу та забезпечити стабільність роботи поштового серверу для вашого бізнесу.

Замовте
Створення корпоративної пошти

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»