Підключення домену

www

Необхідність реєстрації домену для будь-якого сайту існує вже понад 10 років. Підключення необхідне для спрощення запам’ятовування інформації, пошуку конкретного веб-ресурсу, обробки адрес та навіть створення своєрідного «бренду». Компанія «Support360» пропонує підключення домену для сайтів будь-якого напрямку, складності та наповнення. Ми надаємо професійні послуги під ключ по оптимальним цінам та знаходимо індивідуальне рішення для кожного клієнта.

Навіщо потрібен домен?

Кожен створений ресурс має доступ до Інтернету завдяки публічній ІР-адресі. Вона досить довга та складна, представлена у вигляді згрупованих наборів чисел з розділовими знаками. Не дивлячись на те, що комп’ютерні машини легко обробляють дану інформацію, для користувачів вона не підходить. Крім того, нерідко адреса може змінюватися. Саме тому були створені доменні імена, які дозволяють швидко знайти той чи інший сайт.

Домен є повноцінною заміною фактичної адреси веб-порталу. Його використання дозволяє швидко потрапити до місця розташування сайту та скористатися всіма його можливостями, ознайомитися з інформацію, контентом тощо.

Ім’я є загальним для усіх сторінок сайту, тільки додається певна структурна одиниця. Стандартна форма імені домену – назва сайту (компанії, магазину, блогу і т. д.) та розширення. Зазвичай домен використовується для просування сайту, дозволяючи потенційним клієнтам швидко знайти необхідний ресурс.

домен
домен

Основні види доменів

З кожним роком кількість сайтів збільшується у геометричній прогресії. Для того, щоб забезпечити більшу кількість варіантів комбінацій літер, цифр та символів, використовується поділ на декілька рівнів:

  1. Рівень 1. Ця частина називається доменною зоною. Стандартний вигляд представлений набором літер, розташованих після крапки (наприклад, .com, .ua). Можуть бути національними (відповідають конкретній країні) та загальними.
  2. Рівень 2. На даному рівні вказується унікальна назва сайту. Важливо, щоб вона була дійсно оригінальною, легко запам’ятовувалась користувачам, не перегукувалася з доменними іменами конкурентів. Крім того, назва повинна відповідати тематиці проекту та сфері діяльності.
  3. Рівень 3. Такі домени використовуються як допоміжні елементи та розповсюджені тільки для певних порталів. Наприклад, їх часто використовують для лендінгів, авторських блогів, сайтів-візиток тощо.

При виборі та реєстрації доменного імені краще порадитися з професіоналами. Наші спеціалісти проведуть детальний аналіз та допоможуть вибрати саме ту назву, яка буде позитивно впливати на оптимізацію та просування конкретного проекту.

Як вибрати домен?

Доменне ім’я не можна купити назавжди та заборонити використовувати його у майбутньому. Під час реєстрації та оплати здійснюється його оренда, яку можна постійно продовжувати. Якщо сайт закривається, вибраний домен знову стає вільним та доступним іншим.

При виборі імені слід пройти декілька етапів:

  1. Визначення зони придбання ресурсу (перший рівень домену), наприклад .info, .ua., .com тощо. При цьому для комерційних компаній краще вибрати стандартний варіант .com.ua.
  2. Вибір домену. Адреса з назвою сайту повинна бути вільною. Для перевірки можна скористуватися спеціальним реєстратором, проте попередньо необхідно зареєструватися. Якщо ім’я не знайдено, це означає, що його можна використовувати для домену.
  3. Перевірка даних. Важливо перевірити кожен буквений та числовий знак, усі розділові знаки ще до моменту оплати, адже виконану операцію неможливо буде відмінити. У кращому випадку прийдеться сплачувати послугу другий раз, у гіршому – помилку помітять користувачі.

Компанія «Support360» допоможе вибрати і зареєструвати домен, який буде відповідати індивідуальним особливостям сайту та потребам замовника. Разом з нами ви зможете створити не просто доменне ім’я, а повноцінний інтернет-бренд, який буде швидко запам’ятовуватися потенційними клієнтами.

Замовте
Підключення домену

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»