Прискорення сайту на WordPress

Для покращення конверсії сайту на WordPress та його оптимізації з метою підвищення позицій у пошукових системах, а також лояльності користувачів, необхідний постійний моніторинг робочих показників веб-ресурсу. При цьому важливо приділяти увагу всім категоріям, адже навіть структурована, лаконічна сторінка може слабо конвертувати відвідувача в клієнта, якщо на її завантаження знадобиться більше 3-х секунд.

Компанія «Support360» пропонує послугу ефективного прискорення сайту на WordPress з індивідуальним підходом до кожного проєкту. Попередньо наші спеціалісти проведуть комплексний аналіз для виявлення основних проблем та розробки алгоритму їх усунення.

Прискорення сайту на Wordpress
Способи прискорення веб-сайту

Навіщо потрібне прискорення сайту?

Швидке завантаження усіх сторінок веб-сайту позитивно впливає не тільки на ставлення користувачів та правильне сприйняття усіх блоків. Особливу увагу необхідно приділити ранжуванню в пошукових системах, адже від цього напряму залежить популярність ресурсу та його конверсія. Низька швидкість може призвести до наступних проблем:

  1. Відмова серед користувачів. Висока конкуренція та можливості сучасних веб-ресурсів дозволяють потенційному клієнту закрити сторінку, яка довго завантажується, та одразу відкрити інший сайт. Розірвана структура, біла сторінка, інші проблеми – все це з високою ймовірністю призведе до «відмови» користувачів від відвідування сайту.
  2. Низька конверсія. Даний показник напряму залежить від кількості цільових дій, виконаних користувачами, включаючи перехід за посиланням, купівлю товару або його додавання до бажаного, заповнення форми зворотного зв’язку тощо. Якщо сайт повільний, багато потенційних клієнтів не будуть чекати та не зможуть користуватися його функціоналом.
  3. Зниження позицій у пошукових системах. Швидкість завантаження є одним із факторів ранжування сайту. Чим більша швидкість, тим вищі позиції ресурсу у пошуковій видачі. Навіть при відповідності усім іншим критеріям повільне завантаження не дозволить потрапити у ТОП-10 видачі. До того ж високий відсоток відмов серед користувачів також призведе до зниження позицій ресурсу, оскільки пошукова система розцінить його, як не цікавий.

Для оцінки швидкості вашого сайту потрібно провести декілька тестів. Наприклад, можна скористуватися даними мережі Network у консолі розробника або використати спеціальні ресурси, такі як Google PageSpeed, Be1 та інші. Крім того, необхідно проаналізувати декстопну та мобільну версії, відкрити з різних пристроїв. Якщо є мінімальні затримки, які негативно впливають на показники сайту, краще одразу звернутися до наших спеціалістів.

Способи прискорення веб-сайту

Для оптимізації швидкості завантаження сайту на WordPress необхідно провести аудит за декількома основними параметрами, після цього сформувати загальну картину для визначення проблемних моментів. Зазвичай необхідно виконати наступні дії:

  • оптимізація структури HTML-сторінок з визначенням первинного та вторинного контенту, а також його позицій у коді;
  • скорочення кількості HTML-запитів шляхом правильного об’єднання їх один з одним;
  • мінімізація кількості незначних елементів у коді, які негативно впливають на швидкість завантаження;
  • оптимізація зображення з використанням спеціальних інструментів (це найбільш «важкий» вид контенту);
  • оновлення версії php до актуальної;
  • запуск кешування з метою економії часу на обробці запитів;
  • вибір іншого тарифу хостингу з максимальними параметрами CPU та ін.

Кожен з цих методів прискорення сайту на WordPress буде ефективним тільки у разі професійного підходу та підбору правильних інструментів. Компанія «Support360» є лідером у галузі підтримки та обслуговування сайтів більше ніж 14 років. Ми використовуємо сучасні способи покращення роботи сайтів та можемо гарантувати позитивний результат роботи.

Замовте
Прискорення сайту на WordPress

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»