Додавання магазину WooCommerce

Запуск магазину за допомогою WooCommerce

Створити привабливий, функціональний та популярний інтернет-магазин на базі платформи WordPress допоможе унікальний плагін WooCommerce, який вже давно працює не як звичайний додаток, а перетворився на окремий проєкт. Компанія «Support360» пропонує запустити онлайн-магазин за допомогою даного розширення з гарантією результативності та зручності як для власника, так і для кожного покупця.

WooCommerce
Додавання магазину WooCommerce

Особливості WooCommerce

Розробники платформи WordPress тривалий час працювали над можливістю створення повноцінного інтернет-магазину без навичок програмування, використання складних систем, безлічі додатків, які тільки знижують швидкість завантаження сторінок.

Працювати з WooCommerce зможе навіть початківець, при цьому на сайті буде форма зв’язку, кошик, система здійснення та завершення покупок тощо. Навіть передбачені повноцінні форми оплати та доставки. Іншими словами, цей безкоштовний плагін дозволяє з нуля створити повноцінний інтернет-магазин.

Деякі додаткові функції можна придбати, проте, вони не є обов’язковими для стабільної роботи веб-ресурсу і використовуються зазвичай для розширення функціоналу проекту, його оптимізації, вдосконалення після певного часу роботи.

Можна виділити кілька важливих переваг WooCommerce:

  1. Універсальність. Плагін підходить для будь-яких груп товарів чи послуг. Це оптимальний варіант для малих та середніх компаній, молодих стартапів та досвідчених магазинів, фрілансерів та крафтових виробників. Просте налаштування та доступність дозволяє працювати легко та просто, постійно взаємодіяти з цільовою аудиторією.
  2. Швидкість та легкість. WooCommerce – це один плагін, який не впливає на швидкість завантаження сторінок, працездатність сайту, замовлення товарів тощо. Для встановлення та первинного налаштування знадобиться не більше 2 годин роботи.
  3. Адаптивність. WooCommerce – це не окрема програма або шаблон, а плагін, який адаптується під дизайн та особливості конкретного сайту. Усі елементи дизайну, створені раніше, будуть збережені. При необхідності будуть проведені певні модифікації, проте основні елементи залишаться незмінними. Є безліч налаштувань для власників.
  4. Гнучкість. Даний додаток підходить не тільки для продажу фізичних товарів, а й для цифрових категорій, надання послуг, підписок тощо. Крім того, можна створити платформу, на якій зможуть працювати тисячі продавців, пропонуючи свої товарні позиції та використовуючи портал у якості посередника.

Даний інструмент є чудовим стартом для прибуткової онлайн-торгівлі. Проте для економії часу, швидкого досягнення результатів, постійної підтримки та обслуговування сайту рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів.

Що необхідно для запуску магазину за допомогою WooCommerce?

Щоб створити інтернет-магазин з використанням плагіну WooCommerce та почати торгівлю онлайн, необхідно виповнити три основні вимоги:

  1. Мати власний домен. При цьому тариф хостингу повинен відповідати всім вимогам та «витримувати» постійне поповнення каталогу товарними позиціями. Він може мати класичний або оригінальний дизайн.
  2. Працювати на WordPress. Плагін WooCommerce підходить тільки для сайтів, які працюють на даній CMS. Інші системи не функціонують, тому треба зробити перехід або створити новий проєкт з нуля.

Товари чи послуги. Немає сенсу створювати магазин, якщо нічого продавати. Тому підготувати товарні позиції з фото та коротким описом необхідно заздалегідь.

Встановлення плагіну WooCommerce відбувається через меню на офіційному майданчику WordPress. Спеціалісти компанії «Support360» оперативно створять, наповнять та оптимізують ваш інтернет-магазин з використанням сучасних інструментів.

Замовте
Додавання магазину WooCommerce

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»