Встановлення будь-яких плагінів

Плагіни для WordPress дозволяють не тільки зробити сайт ще більш функціональнім та зручним, а й спростити управління, доповнення, вдосконалення веб-ресурсу. Додаткові модулі – це автономний програмний код, який підключається до конкретного проекту та направлений на вирішення певних задач. Компанія «Support360» пропонує встановлення будь-яких плагінів під ключ з індивідуальним підбором складових для виконання необхідних функцій.

Встановлення будь-яких плагінів
Важливо правильно вибрати плагіни

Навіщо необхідні плагіни?

Движок WordPress є одним з найпопулярніших завдяки простоті використання, швидкості та універсальності. Створення сайту на цьому CMS не займає багато часу, як і його налаштування. Проте вибір, встановлення та правильне налаштування плагінів потребує певних навичок та досвіду. Тож наші спеціалісти виконають повну або часткову оптимізацію веб-ресурсу на Вордпрес з використанням різних модулів для наступних цілей:

 • налаштування функції редиректу;
 • формування блоку з контактними даними та зручною формою зворотного зв’язку;
 • налагодження ХML-карти ресурсу;
 • використання кешування для прискорення завантаження сайту;
 • додавання необхідних мета-тегів для SEO-просування порталу;
 • аналіз конверсії шляхом отримання актуальної інформації про дії користувачів;
 • підвищення рівня безпеки сайту;
 • розширення функціональних можливостей ресурсу;
 • оптимізація контенту, включаючи зображення, таблиці, відео тощо.

Регулярна робота над оптимізацією сайту для зручності користувачів та просування у пошукових системах, а також високий рівень безпеки – основні моменти для забезпечення стабільної роботи веб-порталу. Проте досягти заданого рівня можливо тільки у тому випадку, якщо правильно встановити та налагодити усі необхідні плагіни.

Чому важливо правильно вибрати плагіни?

На офіційному сайті WordPress користувачам пропонується більше 55 тис. плагінів для різних цілей. При цьому багато з них мають схожі функції, але відрізняються ключовими особливостями. Деякі з них призначені для стандартних веб-сторінок, а інші використовуються для великих компаній, інтернет-магазинів, блогів тощо.

Фундамент представляють спеціальні плагіни, якими вміють користуватися тільки досвідчені спеціалісти. Якщо неправильно підібрати модуль, він не зможе повністю задовольнити потреби адміністратора проєкту та його власника.

Крім того, є й інші рекомендації, які варто взяти до уваги при виборі плагіну:

 • рекомендовані для встановлення плагіни у конкретній категорії не завжди підходять користувачеві;
 • кожен тип сайту потребує певного набору модулів, які повинні комбінуватися між собою та не впливати на працездатність один одного;
 • краще обрати окремі плагіни для кожної з функцій, ніж використовувати багатокомпонентні складні додатки;
 • забагато модулів можуть призвести до зниження швидкості завантаження сайту;
 • перед остаточним вибором важливо провести аналіз запропонованих плагінів, порівняти їх функціонал, ознайомитися з відгуками, характеристиками, описом тощо;
 • встановлювати додатки краще вручну, ніж автоматично, щоб одразу визначитися з оптимальними налаштуваннями.

Все це потребує часу, досвіду, увагу до деталей та індивідуального підходу до конкретного проєкту. Тому краще довіритися професіоналам компанії «Support360» для отримання бажаних результатів відносно конверсії та просування ресурсу. Ми успішно встановлюємо будь-які плагіни, працюємо з сайтами різної спрямованості, складності, масштабності, використовуючи тільки сучасні ефективні інструменти.

Замовте
Встановлення будь-яких плагінів

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»