Перенесення сайту на хостинг

Перенесення сайту на хостинг

Перенесення сайту на хостинг – це популярна послуга, яка необхідна для подальшого розвитку проєкту та використання нових можливостей. Проте важливо зберегти всі особливості, інформацію, контент веб-ресурсу, а також його структуру. Компанія «Support360» пропонує послугу перенесення порталу на хостинг з повним збереженням цільового трафіку та позицій у пошукових мережах.

Чому важливо правильно підібрати хостинг?

Хостинг – це сервер, який надається конкретним провайдером для розміщення та роботи сайту. При цьому виділяється певне місце для збереження інформації власника, користувачів, баз даних, програмного коду та файлів тощо. Крім того, саме хост-провайдер забезпечує «видимість» порталу в Інтернеті.

Зазвичай послуга надається у вигляді готового «пакету» можливостей, який відповідає певному тарифу. Неможливо вибрати тільки одну з функцій, а інші замовити у іншого провайдера. Саме тому важливо підібрати такий хостинг, який буде відповідати усім вимогам вашого порталу. Якщо старий сервер не дозволяє сайту функціонувати в повній мірі, навіть найкраща оптимізація та доопрацювання не зможуть підняти його у ТОП пошукових систем.

 

Новий хостинг
Порядок перенесення веб-ресурсу

Коли треба переносити сайт на новий хостинг?

Вибір нового хост-провайдеру може бути необхідним з декількох причин:

  • низька швидкість завантаження сторінок (тривалий відгук серверу);
  • знижений рівень безпеки порталу;
  • недостатній захист даних користувачів та іншої інформації;
  • відсутність технічної підтримки;
  • постійне виникнення помилок при роботі користувачів з порталом;
  • недостатньо трафіку для постійного оновлення та розширення сайту тощо.

Будь-яка з цих проблем може стати причиною зниження позицій сайту у пошукових системах, різкого погіршення конверсії, збільшення витрат на обслуговування порталу без відповідного ефекту. У цих випадках краще перенести сайт на новий хостинг, скориставшись послугами професіоналів для повного збереження даних та відновлення коректної роботи ресурсу.

Порядок перенесення веб-ресурсу

Компанія «Support360» гарантує високий рівень професіоналізму наданих послуг, включаючи перенесення складного багатокомпонентного сайту на новий хостинг. Трансфер – це достатньо клопітке завдання, яке потребує уваги до кожної деталі, експертного володіння сучасними інструментами та творчого підходу. Процес складається з наступних етапів:

  • проведення комплексного аналізу проекту та розробка індивідуального алгоритму для кожного замовника;
  • вибір нового хостингу та прив’язування доменного імені;
  • виконання поетапного перенесення файлів сайту, баз даних та інших блоків на сервер нового хост-провайдеру.

Після кожного з етапів проводиться перевірка результатів з метою виявлення можливих помилок та їх оперативного усунення. В результаті сайт замовника буде доступним усім користувачам у мережі Інтернет. Підбір нового хостингу краще довірити також спеціалістам, адже пакет послуг повинен відповідати обсягу інформації, яку необхідно перенести, трафіку, швидкості та іншим параметрам.

Компанія «Support360» пропонує перенесення сайту на хостинг «під ключ» з консультуванням та технічною підтримкою на кожному етапі. Персональний менеджер дасть відповіді на усі ваші запитання і забезпечить своєчасне звітування. Термін виконання роботи та її вартість залежать від обсягів проекту та обговорюються заздалегідь. Окрема увага приділяється безпечності серверу та його рівню захисту.

Якщо у вас виникли запитання або потрібна консультація щодо переносу веб-сайту на новий хостинг, зв’яжіться з нами.

Замовте
Перенесення сайту на хостинг

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»