Доопрацювання сайтів на WordPress

Доопрацювання сайтів на WordPress

Для досягнення максимальних робочих показників, оптимізації сайту на WordPress та логічного завершення усіх блоків необхідна комплексна модернізація. Компанія «Support360» пропонує послугу доопрацювання веб-ресурсу для підвищення його відвідуваності, відповідності сучасним вимогам користувачів та пошукових систем. Ми використовуємо тільки перевірені інструменти та плагіни, що в поєднанні з досвідченістю наших спеціалістів забезпечує досягнення відмінного результату.

Мета доопрацювання сайту
Доопрацювання сайту

Мета доопрацювання сайту

Для ефективної роботи сайту на WordPress, залучення цільової аудиторії та просування у пошукових мережах наші експерти проробляють інформаційне наповнення та зовнішній вигляд, а також роблять усе для поліпшення функціональних якостей веб-ресурсу. Правильне доопрацювання допомагає збільшити конверсію і при цьому оптимізувати витрати на просування.

Модернізація сайту на Вордпрес необхідна у наступних випадках:

 1. Для яскравого старту. Якщо починаєте новий проект чи відкриваєте компанію, необхідно мати вже готову візитку, портал або інтернет-магазин, які будуть зручними в адмініструванні, стабільно працюватимуть при великому навантаженні та приваблюватимуть потенційних клієнтів.
 2. Для ребрендингу. Якщо проведений ребрендинг або відбулася зміна в діяльності, доопрацювання сайту допоможе актуалізувати дані та провести необхідні зміни на сторінках.
 3. Для удосконалення. Навіть якщо сайт існує вже декілька років і має стабільні параметри роботи, модернізація допоможе вивести його на новий рівень, оновити усі блоки, зробити актуальним для сучасних користувачів.

Важливо, щоб після доопрацювання сайт на WordPress був зручним як для користувачів, так і для власників, адже у більшості випадків нова текстова, графічна, мультимедійна інформація буде розміщуватися на сторінках регулярно, не кажучи вже про інтернет-магазини з постійним оновленням асортименту.

Як проходить доопрацювання сайту?

В першу чергу спеціалісти «Support360» проводять аудит для виявлення основних цілей та завдань. Така діагностика дозволяє відразу виявити всі елементи проекту, які потребують обов’язкової модернізації. Якщо потрібні тільки незначні корективи, ви можете скористуватися послугами технічної підтримки нашої компанії.

Зазвичай процедура доопрацювання сайту на WordPress складається з наступних етапів:

 1. Ознайомлення з сайтом та його особливостями для визначення основних моментів, які потребують доопрацювання.
 2. Пошук усіх помилок, які знижують ефективність ресурсу, відновлення повної працездатності порталу.
 3. Доопрацювання окремих модулів веб-порталу, зміна контенту, додавання нової інформації та актуалізація вже розміщеної.
 4. Внесення коректив до вказаного шаблону, включаючи зміну шрифтів, фонів тощо.
 5. Модернізація структури сайту, створення або налаштування меню, дружнього до користувачів.
 6. SEO-оптимізація сайту, налаштування усіх плагінів, перевірка швидкості завантаження сторінок.
 7. Перевірка функціональних можливостей порталу, додавання нових корисних опцій, корегування юзабіліті.
 8. Доопрацювання або додавання мобільних версій для зручного і адекватного відображення сайту на усіх пристроях зі збереженням повної функціональності.
 9. Фінальне тестування ресурсу на WordPress з доопрацюванням виявлених помилок, якщо вони є.
 10. Здача проєкту замовнику та внесення коректив при необхідності.

При правильному доопрацюванні сайт має високі шанси потрапити на першу сторінку за основними пошуковими запитами та зможе швидко продемонструвати збільшення конверсії без додаткових дій з боку клієнта.

Компанія «Support360» гарантує якість та ефективність модернізації сайту на WordPress. Кожен проєкт закріплюється за персональним менеджером, який контролює етапи виконання та надає своєчасні звіти. Кожен етап проходить проміжне тестування для гарантії виправлення помилок та досягнення необхідного результату.

Замовте
Доопрацювання сайтів на WordPress

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»