Наповнення сайту контентом

Після створення сайту незалежно від його типу, масштабу та призначення необхідно наповнити кожну сторінку контентом. При цьому він повинен бути релевантним тематиці веб-ресурсу, приваблювати потенційних клієнтів та користувачів, буди цікавим та мати позитивний вплив на SEO-оптимізацію порталу. Компанія «Support360» пропонує якісне, професійне та швидке наповнення сайту контентом у будь-якому об’ємі.

Навіщо потрібен контент?

Пусті сторінки не зможуть привабити жодного клієнта. Навіть контактна інформація та короткий опис компанії або магазину – це вже контент, направлений на інформування користувачів. Окрім інформаційної, контент на веб-сайті також може виконувати розважальну, пізнавальну функцію, впливає на сео-оптимізацію та забезпечує просування в пошукових системах.

Контент може бути не тільки текстовим, а й графічним, медійним. Наприклад, окрім тексту, необхідно розмістити привабливі унікальні ілюстрації, відео тощо. При цьому важливо правильно наповнити сторінку, зробити акцент на головному, позбавитися від «води». Крім того, для просування у пошукових системах контент повинен бути оптимізованим, мати органічно вписані ключові слова, анкори тощо.

Наповнення сайту контентом
Наповнення контентом

Коли потрібна послуга наповнення контентом?

Ще на етапі завершення створення сайту варто звернутися для спеціалістів, які підгодують контент-план в залежності від особливостей та тематики веб-ресурсу. Навіть звичайна «візитка» потребує ретельного підбору усіх елементів контенту, щоб привабити увагу потенційних клієнтів.

Також послуга з наповнення сайту контентом необхідна у наступних випадках:

  1. Наповнення вже існуючого сайту. Необхідно для актуалізації інформації, інформування відвідувачів, пошукової оптимізації та впливу на позицію сайту у пошукових системах. При цьому заміна контенту може відбуватися систематично.
  2. Проведення редизайну. Зазвичай відбувається заміна графічного контенту при зміні колірної гами веб-сторінки, особливостей її оформлення.
  3. Заміна на більш якісний контент. Якщо з самого початку був використаний не унікальний контент низької якості, з часом знадобиться його заміна. В іншому випадку сайт не буде просуватися та матиме низьку конверсію.

У будь-якому з випадків особлива увага приділяється якості контенту. Наші спеціалісти гарантують відсутність орфографічних, синтаксичних, лексичних та інших помилок, працюють над тим, щоб максимально розкрити необхідну тему, підбирають матеріали індивідуально для кожної сторінки. Саме правильний контент стає головною рекламою та візитною карткою не тільки сайту, а й компанії та пропонованих товарів або послуг.

Що включає послуга наповнення сайту?

Дійсно якісні тексти для сайту створюються шляхом копірайтингу. Авторські, унікальні, професійно написані тексти підвищують позиції сайту у пошуковій видачі, роблять його конкурентоспроможним, зацікавлюють потенційних клієнтів. При цьому вартість готових матеріалів залежить не тільки від обсягу, а й від специфіки тематики, технічних вимог, кількості спеціалістів, що задіяні для роботи над веб-порталом. Попередньо складається та узгоджується графік роботи, контент-план.

Послуга наповнення сайту включає наступне:

  • підбір матеріалів та наповнення кожної сторінки сайту (заміна старого контенту);
  • додавання графічних матеріалів, відео, аудіо, презентацій тощо;
  • актуалізація інформації на головній сторінці;
  • наповнення каталогу новими товарними позиціями (картками товарів);
  • актуалізація інформації в окремих розділах порталу, контактних даних;
  • адаптація таблиць, прайсів, іншого нестандартного контенту;
  • виконання редизайну сайту тощо.

Усі тексти та графічні матеріали готуються та попередньо узгоджуються із замовником до розміщення на сайті. Співпраця з компанією «Support360» – гарантія правильного оновлення сторінок сайту, професійного оформлення контенту та сучасної адаптації елементі для різних пристроїв.

Замовте
Наповнення сайту контентом

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»