Підключення теми для сайту WordPress

Однією з важливих переваг створення сайтів на WordPress є можливість використовувати різноманітні теми для реалізації оригінальних дизайнерських рішень. При цьому можна змінити зовнішній вигляд будь-якого блоку, адаптувати його до конкретної компанії, магазину, блогу тощо. Компанія «Support360» пропонує підключення, адаптацію та налагодження теми для сайту з наступною зміною параметрів та обслуговуванням.

Підключення теми
Підключення теми

Основні види тем для веб-сайтів

Якщо не розглядати теми по напрямах та стилях, можна виділити класичну, багатоцільову та нішеву категорію. Розглянемо особливості кожної:

  1. Класична. Встановлюється за замовчуванням і підходить для багатьох проєктів завдяки лаконічному дизайну. Не відрізняється особливими функціями, проте візуально не відволікає під наповнення.
  2. Багатоцільова. Такі теми призначені для сайтів будь-якої тематики та специфіки. Кожна з них має певні розширення, інструменти та віджети, які дозволяють провести часткову адаптацію, проте без серйозних змін або контрастів.
  3. Нішева. Теми у цій категорії призначені тільки для конкретних напрямів діяльності. Звичайно, завжди можна змінити параметри, але усі вони будуть підібрані та адаптовані в залежності від очікуваної функціональності та фокусу. Усі компоненти підбираються під конкретну галузь.

Також усі теми для WordPress можуть бути безкоштовними чи преміум-класу. Безкоштовний сегмент пропонує якісні продукти, проте вони не мають оригінальних деталей. У каталозі можна підібрати варіант на будь-який смак, при цьому попередньо він проходить повну перевірку на безпечність та ефективність.

Преміум (платні) теми створюються командою розробників. У ціну входить також підтримка продукту та його регулярне оновлення. Крім того, дозволяється підключити сторонні плагіни. Наші спеціалісти готові допомогти підібрати ідеальну тему для вашого проекту, вибрати оптимальні робочі налаштування для досягнення оптимального рівня конверсії та маркетингового ефекту.

Які компоненти включає тема?

Після встановлення через панель управління можна вибрати різноманітні робочі параметри, які дозволяють виконати певні зміни:

  1. «Шапка» сайту. Також називається хедером. Дозволяє встановити логотип компанії, кнопку для пошуку, пункти головного меню, вибрати декілька рівнів заголовків тощо. При цьому кожен з компонентів можна змінювати місцями.
  2. Футер. Представляє собою нижню частину сайту. Налаштування такі ж, як і для хедеру. Зазвичай тут розташовується блок з контактними даними, додаткова інформація, карта сайту тощо для максимальної зручності користувачів.
  3. Фон і палітра. Це одні з головних компонентів дизайнерської концепції всього сайту. Можна вибрати унікальні кольори та їх поєднання, які будуть відповідати напрямку діяльності компанії, корпоративним відтінкам. Користувач може підібрати свою окрему палітру, яка буде використана для кожного з елементів. У цьому ж блоці відбувається вибір фону.
  4. Типографіка. Саме ця категорія теми відповідає за усі шрифти на сайті. Можна підібрати рішення для усіх рівнів заголовків та підзаголовків, змінити налаштування тексту, інформаційних та рекламних блоків, зробити акценти за допомогою вдало підібраних шрифтів тощо.
  5. Кнопки. Можна вибрати шрифт, регістр, наявність відступів чи інтервалів, а також інші параметри кнопки. Крім того, можна зазначити варіант з контуром чи повним заповненням.
  6. Меню. Тема дозволяє внести істотні зміни до основного та додаткового меню, вибрати його позицію, особливості, прив’язки тощо.

Компанія «Support360» пропонує надання послуги з вибору та підключення теми для сайту на WordPress під ключ з контролем виконання кожного етапу. Ви можете бути впевнені, що проект буде реалізований у визначений термін. Наші спеціалісти працюють з веб-ресурсами будь-якого рівня складності та масштабу.

Замовте
Підключення теми для сайту WordPress

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»