Додавання контактних форм

Для налагодження прямого зв’язку між потенційним клієнтом (користувачем) та власником сайту використовуються прості, ефективні та універсальні контактні форми. Вони також призначені для збору замовлень, реклами товарів та послуг шляхом консультацій тощо. Компанія «Support360» пропонує послугу з додавання контактної форми на сайт будь-якого типу та напрямку діяльності.

Додавання контактних форм
Цілі додавання контактної форми

Цілі додавання контактної форми

Контактна форма є одним з інструментів оптимізації сайту, отримання реального прибутку, створення усіх умов для того, щоб клієнти могли зв’язатися з представниками компанії або магазину у будь-який момент. Можна виділити такі основні функції цього елементу:

 1. Прямий контакт з користувачами. Не дивлячись на простоту заповнення форми, просто так вказувати свій номер телефону навряд чи хто не буде. Частіше за все нею користуються люди, які віддають перевагу онлайн-спілкуванню замість телефону. У будь-якому випадку людина зацікавлена у покупці товару чи замовленні послуги, і правильна обробка заявки допоможе схилити її до покупки.
 2. Вагомий заклик. Форма є одним з важливих елементів конверсії, адже вона спонукає до виконання певних дій. Наприклад, кожному, хто заповнив форму, можна запропонувати вигідні бонуси та знижки, підписку на закритий канал, цікаві пропозиції тощо. Все це необхідно для подальшої взаємодії, інформування, спонукання до замовлення певної продукції.
 3. Динаміка сторінки. Як і у випадку з онлайн-чатом або гарячими пропозиціями, контактна форма може бути інтерактивною та використовуватися для динамічності дизайну сайту. Проте важливо, щоб вони не дратували, а спонукали користувача до дії.

Використання контактної форми не є складним завданням, проте необхідно правильно виконати її налаштування, вибрати розміщення, дизайн. Зазвичай саме вона є частиною «обличчя» сайту, що впливає на загальний ефект та враження від веб-ресурсу. Тому реалізацію проєкту варто довірити професіоналам нашої компанії, які зроблять все на вищому рівні та знайдуть індивідуальне рішення.

Послуги зі встановлення контактної форми

Контактна форма – це не просто окремий блок, який можна вставити та забути про нього на тривалий час. Будь-яке порушення алгоритму роботи призведе до того, що звернення від потенційного замовника чи партнера просто зникне, а це негативно вплине не тільки на прибуток, а й на репутацію компанії. Саме тому необхідно реалізувати повний комплекс послуг, а саме:

 • використання професійних плагінів для встановлення сучасної форми зворотного зв’язку, що відповідає особливостям конкретного проекту;
 • вибір оптимальних та ефективних інструментів для створення та налаштування форми;
 • вибір оформлення, місця виведення на сайті, наявності інтерактивних складових;
 • створення форми з капчею для захисту від роботів та автоматичного заповнення;
 • використання можливості додавання файлів (особливо актуально для компаній, де можна запропонувати свої ідеї або бачення проекту, відправити певну документацію);
 • налаштування відображення всіх повідомлень та їх збір в одному місці для зручності обробки;
 • стилізація полів;
 • налаштування SMTP-сервера від Google з використанням необхідного плагіну або без нього;
 • створення спливаючої форми в окремому модальному вікні тощо.

Не дивлячись на простоту контактної форми, для забезпечення її повної працездатності необхідно звернутися до професіоналів компанії «Support360». Ми також пропонуємо й інші послуги, які дозволять оптимізувати веб-сайт з метою підвищення конверсії, юзабіліті та позиції в пошукових мережах тощо.

Замовте
Додавання контактних форм

Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті, зв’яжіться з нами за телефоном

або через месенджер

Успішно займаємося підтримкою понад 14 років

Власний штат досвідчених розробників

Оперативно реагуємо на заявки, що надходять

Ставимося до ваших проектів так, як до своїх

photoboy4enko

С агентством Vortex мы работаем уже давно. Они создали несколько видеороликов для сайта, благодаря чему выросла конверсия. А недавно также они помогли сделать отличный презентационный ролик о нашем медицинском центре.

Евгений Бойченко

Руководитель медицинского центра LeoMed
screenshot_4_2

После того, как за дело взялись специалисты из компании «Вортекс», у нас сразу все наладилось: пошли пациенты, те, которые были – заказывали больше услуг. Так что, мы остались очень довольны, к тому же, работать с компанией приятно: если мы обнаруживаем какую-то ошибку, или просто-то что-то хоти поменять – они сразу же делают это.

Анжела Семенова

Главный врач медицинского центра «Здоров’я родини»